Yangın Önleme Algılama Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri Ares Yangın Mühendislik Güvenlik Sistemleri yangın alarm sistemleri konusunda gerçekleştirdiğimiz profesyonel keşif ve analiz sonucunda her tür mekana uygun sistemlerdir https://app.bizimsiparis.com/dashboard

Ares Mekanik Proje mühendislik Yangın Alarm Sistemleri

Ares Yangın Mühendislik Güvenlik Sistemleri yangın alarm sistemleri konusunda gerçekleştirdiğimiz profesyonel keşif ve analiz sonucunda her tür mekana uygun sistem çözümlerini üretmektedir

Yangın algılama ve yangın alarm sistemleri, oluşan dumanı, gazı, alevi ya da açığa çıkan ısıyı algılayarak erken müdahale imkanı sağlar.İstenildiği taktirde alarm haber alma merkezimizle de sistemin haber alması sağlanır ve 7x24 sistemin takibi sağlanır, olası durumlarda alarm haber alma merkezimiz kullanıcıyı veya kullanıcının talebi doğrultusunda itfaiye birimlerine haber vermektedir.

Birçok özel firma ve kamu kuruluşlarında gerçekleştirdiğimiz projeler ile her ölçekte yapı için Yangın Alarm Sistemleri devreye alıyor periyodik zamanlı bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Kullanılacak yapının büyüklüğüne göre farklı sistemler tercih edilebilmektedir, konvansiyonel sistemler loop lar üzerine belli sayılarda dedektörler bağlanması ile çalışmaktadır, alarm durumunda bağlı bulunan loop bölgesi ikaz verir ve sistem alarm verir, akıllı adresli sistemlerde ise her bir dedektörün hangi bölgede, hangi lokasyonda, hangi odada takılı görülebilmekte sistem üzerine dedektörlerin bağlı bulundukları oda isimleri de yazılabilmektedir, alarm durumunda dedektörün hangi lokasyonda olduğu sistemden gözükmektedir.
 

Akıllı adresli yangın sistemleri konvansiyonel sistemlere göre daha farklı prensiplerde çalışmaktadır, yangın durumunda ikaz vermesinin dışında sistem üzerinden dedektörlerde ne oranda kirlilik mevcut bunlar tesbit edilebilmektedir ve belli zaman aralıkları ile bakımlar gerçekleştirilip sistemin sürekli aktif çalışır halde kalması sağlanmaktadır.
 

Bu çalışma prensiplerinin dışında sisteme entegre olarak sürekli aktif durumda olan, binanın belirli yerlerine konumlandırılan yangın butonları ilede sistemin alarm vermesi sağlanmaktadır.

İsteğe göre Yangın Alarm Sistemleri üzerinde bulunan röleler sayesinde sulu veya toz söndürme sistemleri aktif hale getirilebilir, binada kullanımda var ise turnike sistemleri tahliyeyi kolaylaştırmak için boşa alınabilmektedir veya da belirlenen senaryoya göre istenilen cihazların enerji kesimleri sağlanabilmekte güvenlik maksimum seviyeye çıkarılabilmektedir.

Konvansiyonel analog, akıllı adresli Yangın Alarm Sistemleri, bina plaza iş yeri yangın algılama sistemleri hakkında bilgi için bizi arayın.

Deneyimli personellerimizin gerçekleştirdiği keşifler sonucunda en doğru tespitleri yapıp binada gerçekleştirilecek duman algılama, ısı algılama, doğal gaz algılama gibi faktörler belirlenip yangın algılama sistemlerinizi hayata geçirmek için hemen bizi arayın.

-Endüstriyel Sulu Söndürme Sistemleri
Endüstriyel Köpüklü Söndürme Sistemleri
-Endüstriyel Gazlı Söndürme Sistemleri
-Endüstriyel Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri
-Endüstriyel Yangın Dolabı ve Tesisat Sistemi
-Endüstriyel İtfaiye Su Verme Ağızları
-Endüstriyel Acil Durum Kaçış Merdivenleri ve Holleri Yapımı
-Endüstriyel Hidrant Sistemleri
-Endüstriyel Modüler Su Depo Sistemleri
-Endüstriyel Yangın Pompa Sistemleri Kurulum ve Bakımları
-Endüstriyel Dizayn ve Proje Hizmetleri

Alanlarında hizmet veren Ares Mühendislik ile tanışmak ve projelerinizi emanet etmek için şimdi 0 541 695 15 15 Watsahap Hattı.

Doğru Yerdesiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.